Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

PRZEWODNIK PO WITRYNIE SLD GOLUB - DOBRZYŃ

dodano 2013-05-26 16:13 w kategorii: Ludzie

Tworzymy linkownię.Linkownia to zbiór hiperłączy do najciekawszych naszym zdaniem witryn internetowych przez który nasz czytelnik znajduje możliwość buszowania po internecie po pewnych tematach mając je dostępne z naszej strony.. Na naszej stronie już taka Linkownia działa  Na razie na dzień 26 maja 2013 roku znajdują się adresy stron o następującej tematyce:.
-  strona europarlametarna posła prof. Adama Gierka,
-  Planetka Czerwonego Hrabiego witrynka jednego z administratorów  witryny SLD Golub – Dobrzyń,
-  Socjaldemokraci. Gazeta członków i Sympatyków Sojuszu Lewicy Demokratycznej,
-  Lewica.pl Jeden ze znanych portali o tematyce lewicowej. popularny wśród młodzieży,
- ,Witryna Ruchu Odrodzenia Gospodarczego im.. Edwarda Gierka organizacja polityczna sdympatyków Edwarda Gierka.
- Witryna Janusza Zemke posła  do europarlamentu  europejskiego  z wojewódzrtwa kujawsko – pomorskiego
- Dekada  Gierka witryna o Edwardzie Gierku najlepszym przywódcy Polski po witryna o Edwardzie Gierku najlepszym przywódcy Polski po uzyskaniu niepodległości
 - strona lewicowego "Dziennika Trybuna"

Jest  też już jeden link  zawierającej trochę strawy dla wypoczynku przed komputerem
-Rotfl . strona zawierająca różne śmieszne filmiki i fotki

Masz ochotę przejrzeć stronki wejdż do kataloguj MULTIMEDIA  i otwórz katalog linli LINKI.

Masz Czytelniku stronę która winna zostać jeszcze w tym Katalogu Linków  wpisz adres w komentarze pod  tym NEWSem i uzasadnij .

Jeszcze ciekawym miejscem do odwiedzania na naszej stronie jest BLOGSFEFA,.Znajduje się w niej kilka ciekawych materiałów ale miejsce mało intuicyjne  bo Blofsfera wypychana jest przez komunikaty centrali SLD na dół strony.

Jest  jeszcze jedno ciekawe miejsce po wejściu na stronę to  PROFILE   . Wstarczy kliknąć zdjęcie polityka a dowiesz się co nieco o jego biografii polityku. Znajdziesz też nas na Facebooku wystarczy się zalogować i wpisać SLD Golub - Dobrzyń

 

Edmund Bared Bartusiak

Dla SLD Golub – Dobrzyń  26 maja 2013Komentarze

Wydarzenia

 • Najnowszy sondaż - najwięcej zyskuje Magdalena Ogórek!

  2 godziny temu

  Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę Magdalena Ogórek zajęłaby w nich trzecie miejsca. Traci zarówno Komorowski jak i Duda. Zyskuje i to aż 3% tylko kandydatka SLD - wynika z najnowszego sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN.czytaj więcej»

 • Brutalni, wściekli, źli

  wczoraj o 11:11

  Pierwsza teoria tłumacząca postawę „Wyborczej” jest taka, że ze wszystkich sił i z całą determinacją wspiera ona polski rząd, który ubiega się o miano najlepszego sojusznika USA w Europie - pisze w swoim tekście w Trybunie Marek Barański. czytaj więcej»

 • Krzysztof Gawkowski: Chwila szczerości

  wczoraj o 10:37

  Temat rekompensat dla ofiar transformacji okazał się przysłowiowym kijem włożonym w mrowisko. Zgodnie z przewidywaniami autorów projektu, od razu głos zabrał chór zwolenników polskiej drogi do kapitalizmu, nazywanej przez prof. Kołodkę „szokiem bez terapii”.czytaj więcej»

 • Gazeta „TAK” od dziś dostępna w całej Polsce!

  przedwczoraj o 17:36

  Jeśli w tych wyborach nie rozpoczniemy zmiany, to już nie dogonimy uciekającego nam świata. A młodzi z pomysłami na lepsze biznesy nadal będą wyjeżdżać na Zachód - ostrzega w nowej gazecie „TAK” kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej na urząd Prezydenta RP, Magdalena Ogórek. czytaj więcej»

 • Pierwszy wywiad Magdaleny Ogórek dla TVP INFO

  2 dni temu, 2015-03-28

  Po pierwszym wywiadzie Magdaleny Ogórek ze wszystkich stron płyną bardzo pozytywne komentarze. Zarówno lewica jak i prawica mówi jednym głosem: To był bardzo dobry wywiad i nowe otwarcie kandydatki SLD! czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.