Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

PRZEWODNIK PO WITRYNIE SLD GOLUB - DOBRZYŃ

dodano 2013-05-26 16:13 w kategorii: Ludzie

Tworzymy linkownię.Linkownia to zbiór hiperłączy do najciekawszych naszym zdaniem witryn internetowych przez który nasz czytelnik znajduje możliwość buszowania po internecie po pewnych tematach mając je dostępne z naszej strony.. Na naszej stronie już taka Linkownia działa  Na razie na dzień 26 maja 2013 roku znajdują się adresy stron o następującej tematyce:.
-  strona europarlametarna posła prof. Adama Gierka,
-  Planetka Czerwonego Hrabiego witrynka jednego z administratorów  witryny SLD Golub – Dobrzyń,
-  Socjaldemokraci. Gazeta członków i Sympatyków Sojuszu Lewicy Demokratycznej,
-  Lewica.pl Jeden ze znanych portali o tematyce lewicowej. popularny wśród młodzieży,
- ,Witryna Ruchu Odrodzenia Gospodarczego im.. Edwarda Gierka organizacja polityczna sdympatyków Edwarda Gierka.
- Witryna Janusza Zemke posła  do europarlamentu  europejskiego  z wojewódzrtwa kujawsko – pomorskiego
- Dekada  Gierka witryna o Edwardzie Gierku najlepszym przywódcy Polski po witryna o Edwardzie Gierku najlepszym przywódcy Polski po uzyskaniu niepodległości
 - strona lewicowego "Dziennika Trybuna"

Jest  też już jeden link  zawierającej trochę strawy dla wypoczynku przed komputerem
-Rotfl . strona zawierająca różne śmieszne filmiki i fotki

Masz ochotę przejrzeć stronki wejdż do kataloguj MULTIMEDIA  i otwórz katalog linli LINKI.

Masz Czytelniku stronę która winna zostać jeszcze w tym Katalogu Linków  wpisz adres w komentarze pod  tym NEWSem i uzasadnij .

Jeszcze ciekawym miejscem do odwiedzania na naszej stronie jest BLOGSFEFA,.Znajduje się w niej kilka ciekawych materiałów ale miejsce mało intuicyjne  bo Blofsfera wypychana jest przez komunikaty centrali SLD na dół strony.

Jest  jeszcze jedno ciekawe miejsce po wejściu na stronę to  PROFILE   . Wstarczy kliknąć zdjęcie polityka a dowiesz się co nieco o jego biografii polityku. Znajdziesz też nas na Facebooku wystarczy się zalogować i wpisać SLD Golub - Dobrzyń

 

Edmund Bared Bartusiak

Dla SLD Golub – Dobrzyń  26 maja 2013Komentarze

Wydarzenia

 • List byłych ministrów SWiA w sprawie emerytur mundurowych

  wczoraj o 14:03

  Szanowny Panie Ministrze,my, niżej podpisani, byli ministrowie spraw wewnętrznych, wyrażamy zdecydowany protest prze­ciwko projektowi z dnia 14 listopada 2016 r. ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym fun­kcjonariuszy.czytaj więcej»

 • Elsner: Jałmużna PiS-u

  wczoraj o 10:09

  Czy podwyższenie kwoty wolnej od podatku, uchwalone przez Sejm, można uznać za spełnienie obietnicy wyborczej PiS-u? Zdecydowanie nie! To tylko jałmużna, podarowana najuboższym Polakom przez rządzących.czytaj więcej»

 • Wziątek: Plany rządzących to karanie funkcjonariuszy, którzy bronili Polski

  4 dni temu, 2016-12-02

  Policja, celnicy, straż pożarna, pogranicznicy, przedstawiciele służb specjalnych, wojsko, żandarmeria wojskowa, służba ochrony kolei, czy też służba więzienna - tylko razem służby mundurowe będą mogły stworzyć jedność w walce o prawdę – powiedział Stanisław Wziątek podczas protestu emerytów munduroczytaj więcej»

 • List otwarty do prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie reformy edukacji

  4 dni temu, 2016-12-02

  Dlatego zwracamy się do Pana Prezydenta o niepodpisywanie ustaw, które mają na celu wywrócenie do góry nogami istniejący system edukacji, niszczą zamiast budować, dzielą zamiast łączyć - piszą w liście otwartym Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD oraz Tomasz Trela, wiceprzewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: 0,5 mld na inicjatywę na rzecz zatrudnienia młodych

  4 dni temu, 2016-12-01

  - Przed Europą stoi wiele wyzwań. Jeśli poważnie myślimy o walce z kryzysem migracyjnym, pobudzaniu wzrostu gospodarczego i eliminacji wysokiego poziom bezrobocia wśród ludzi młodych, to potrzebujemy elastycznego budżetu UE. – skomentował uchwalenie nowego budżetu UE europoseł Bogusław Liberadzki.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij