Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

PRZEWODNIK PO WITRYNIE SLD GOLUB - DOBRZYŃ

dodano 2013-05-26 16:13 w kategorii: Ludzie

Tworzymy linkownię.Linkownia to zbiór hiperłączy do najciekawszych naszym zdaniem witryn internetowych przez który nasz czytelnik znajduje możliwość buszowania po internecie po pewnych tematach mając je dostępne z naszej strony.. Na naszej stronie już taka Linkownia działa  Na razie na dzień 26 maja 2013 roku znajdują się adresy stron o następującej tematyce:.
-  strona europarlametarna posła prof. Adama Gierka,
-  Planetka Czerwonego Hrabiego witrynka jednego z administratorów  witryny SLD Golub – Dobrzyń,
-  Socjaldemokraci. Gazeta członków i Sympatyków Sojuszu Lewicy Demokratycznej,
-  Lewica.pl Jeden ze znanych portali o tematyce lewicowej. popularny wśród młodzieży,
- ,Witryna Ruchu Odrodzenia Gospodarczego im.. Edwarda Gierka organizacja polityczna sdympatyków Edwarda Gierka.
- Witryna Janusza Zemke posła  do europarlamentu  europejskiego  z wojewódzrtwa kujawsko – pomorskiego
- Dekada  Gierka witryna o Edwardzie Gierku najlepszym przywódcy Polski po witryna o Edwardzie Gierku najlepszym przywódcy Polski po uzyskaniu niepodległości
 - strona lewicowego "Dziennika Trybuna"

Jest  też już jeden link  zawierającej trochę strawy dla wypoczynku przed komputerem
-Rotfl . strona zawierająca różne śmieszne filmiki i fotki

Masz ochotę przejrzeć stronki wejdż do kataloguj MULTIMEDIA  i otwórz katalog linli LINKI.

Masz Czytelniku stronę która winna zostać jeszcze w tym Katalogu Linków  wpisz adres w komentarze pod  tym NEWSem i uzasadnij .

Jeszcze ciekawym miejscem do odwiedzania na naszej stronie jest BLOGSFEFA,.Znajduje się w niej kilka ciekawych materiałów ale miejsce mało intuicyjne  bo Blofsfera wypychana jest przez komunikaty centrali SLD na dół strony.

Jest  jeszcze jedno ciekawe miejsce po wejściu na stronę to  PROFILE   . Wstarczy kliknąć zdjęcie polityka a dowiesz się co nieco o jego biografii polityku. Znajdziesz też nas na Facebooku wystarczy się zalogować i wpisać SLD Golub - Dobrzyń

 

Edmund Bared Bartusiak

Dla SLD Golub – Dobrzyń  26 maja 2013Komentarze

Wydarzenia

 • Centrum monitoringu jakości usług medycznych w Opolu

  przedwczoraj o 15:47

  Poprzez centrum monitoringu opolski Sojusz chce pozyskać wiedzę, w jaki sposób na terenie województwa tworzone są kolejki do specjalistów oraz na badania. Czy źródłem kolejek jest zbyt mała finansowanie ze strony NFZ, czy też zbyt małej liczby specjalistów lub też problem leży zupełnie gdzie indziejczytaj więcej»

 • Gawkowski: Broń nie powinna być powszechnie dostępna

  przedwczoraj o 13:56

  Odpowiedzialne prawo powinno dawać dostęp do broni ludziom, którzy mają takie możliwości, mają taką potrzebę, ale z drugiej strony nie jest to powszechne prawo, że każdy może pójść do sklepu i kupić sobie broń – powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie "Polska na serio". czytaj więcej»

 • Łybacka: Proces edukacji będzie infantylny

  przedwczoraj o 10:10

  Mam kilka zastrzeżeń do tego pomysłu. Po pierwsze, nie znam podstawy programowej i nie za bardzo rozumiem wypowiedzi pani minister Zalewskiej, że nauczanie zintegrowane będzie się odbywało 4 lata - powiedziała Krystyna Łybacka w wywiadzie dla Gazety Olsztyńskiej. czytaj więcej»

 • Samorząd województwa wielkopolskiego nie sfinansuje zabiegów in vitro

  3 dni temu, 2016-06-28

  W naszym kraju żyje tysiące rodzin, które oczekują dziecka, a wsparcie ze strony samorządu pozwoliłoby im rozwiązać ten problem - przekonywał Wiesław Szczepański, radny SLD.czytaj więcej»

 • Komentarze polityków SLD w związku z Brexitem

  3 dni temu, 2016-06-28

  Brexit finansowo uderzy w największego biorcę, czyli w Polskę – powiedział Bogusław Liberadzki, eurodeputowany Sojuszu. Obejrzyj również komentarze: Włodzimierza Czarzastego, Tadeusza Iwnińskiego oraz Leszka Millera.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.